LAURI NILA. Parti konst, 2 st, olja på duk, uppfordrad på pannå, signerade och daterade A tergo.

160068. LAURI NILA. Parti konst, 2 st, olja på duk, uppfordrad på pannå, signerade och daterade A tergo.

"Blåvit blomma", 1979, 23x14 cm
"Jet and Jade", 1981, 26x18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 618