BO ALSTRÖM. "Tidsbild med Che", olja på duk, signerad och daterad 1972.

16001. BO ALSTRÖM. "Tidsbild med Che", olja på duk, signerad och daterad 1972.

50 x 61 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 572