CARL J ALEXANDERSON. Olja på pappannå. Signerad.

159971. CARL J ALEXANDERSON. Olja på pappannå. Signerad.

"Vid cafébordet". 35 x 41 cm.

Smärre färgbortfall samt pannåskada i nedre höger hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vid cafébordet". 35 x 41 cm.

Antal besök: 1 403