HALSSMYCKE, silver med nytillverkad bernsten, 1900-tal.

159877. HALSSMYCKE, silver med nytillverkad bernsten, 1900-tal.

Hjärtformad hänge, längd ca 2 cm.
Kedja, längd ca 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja, längd ca 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 426