SÄNG, mässing, 1800-tal.

SÄNG, mässing, 1800-tal.
1598631. SÄNG, mässing, 1800-tal.

Gavlarnas höjd cirka 164 respektive 122 cm, bredd cirka 155 cm. Mått för madrass cirka 154 x 200 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 797