BYRÅ, Art deco, 1920-30 tal.

BYRÅ, Art deco, 1920-30 tal.
159837. BYRÅ, Art deco, 1920-30 tal.

Björk, björkfaner
Bredd 87, djup 52, höjd 78 cm.

Fläckar, fanersläpp, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk, björkfaner

Antal besök: 757