ANDRÉ BEAUDIN. Tuschteckning.

ANDRÉ BEAUDIN. Tuschteckning.
1598314. ANDRÉ BEAUDIN. Tuschteckning.

Abstrakt komposition, signerad och daterad 48, 17x24 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 440