MODELLBÅTAR, 2 st 1900/2000-tal.

159824. MODELLBÅTAR, 2 st 1900/2000-tal.

Trä, med detaljer i metall och textil och plast. Höjd 37 resp 88 cm inklusive stativ. Längd 45 resp 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 131