4 ST. 50 TAL STOLAR.

4 ST. 50 TAL STOLAR.
159820. 4 ST. 50 TAL STOLAR.

Brännmärkta, Svärtat trä, svängd ryggbricka och skålformad sits.

Slitage, avskavd färg, smärre bräckage och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
159820. 4 ST. 50 TAL STOLAR.

Antal besök: 538