VEVGRAMOFON, Irato rekord Berlin, 1900-talets tidigare hälft.

159819. VEVGRAMOFON, Irato rekord Berlin, 1900-talets tidigare hälft.

Låda i trä med geometrisk mönstersdekor. Lådor med stift, extra arm och ca 50 stenkakor medföljer.

Sprickor i locket, träskador och stötmärken. Maskstungen. Bruksslitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 580