KONSOLLSYSTEM, teak, 1950/60-tal.

159732. KONSOLLSYSTEM, teak, 1950/60-tal.

Två skåp med lådor. Längd 78, bredd 34, höjd 42 cm.
Hyllplan 6 st. Tre skenor. Höjd 176 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 213