LJUSKRONA, med fem st ljusarmar, rokokostil, 1900-tal.

15957. LJUSKRONA, med fem st ljusarmar, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm.

Slitage, en ljusarm med smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Antal besök: 799