GEOFFREY CLEMENTS. Andy Warhol. Fotografi. Osignerad.

159569. GEOFFREY CLEMENTS. Andy Warhol. Fotografi. Osignerad.

Stämpad på baksida Geoffrey Clements Neg. No 21-552?
13,5x23,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13,5x23,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 236