BORDS LAMPA, TIFFANY 1900-tal.

159547. BORDS LAMPA, TIFFANY 1900-tal.

Brickmärkt. Orginal Tiffany lamp, Reproduktion made by Gramercy park. N.Y. U.S.A. Höjd 60 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 782