SKÅP, barock/barockstil.

SKÅP, barock/barockstil.
15954. SKÅP, barock/barockstil.

Ek. Rikt skuren dekor. Nyckel finns. Längd 106, bredd 44, höjd 148 cm.

Slitage. Skador. Renoverat. Kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260