BERTIL ALMLÖF. Landskap i gult, blått och lila. Färglitografi. Signerad och daterad -90. Numrerad 11/180.

159492. BERTIL ALMLÖF. Landskap i gult, blått och lila. Färglitografi. Signerad och daterad -90. Numrerad 11/180.

Bildyta 30 x 41 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 41 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 878