GLÖGGVÄRMARE, koppar och mässing, jugend, tidigt 1900-tal.

159475. GLÖGGVÄRMARE, koppar och mässing, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 24 cm, slev medföljer.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 3 959