PARTI KERAMIK, 9 delar, bl.a Höganäskrus, Tillinge, m.m, 18/1900-tal.

159458. PARTI KERAMIK, 9 delar, bl.a Höganäskrus, Tillinge, m.m, 18/1900-tal.

Gallerfat Tillinge eller Boda. Tre delar Vimmerby-keramik.
Högsta höjd: 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd: 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 578