MATSERVIS, Rosenthal, Botticelli, 46 delar.

159434. MATSERVIS, Rosenthal, Botticelli, 46 delar.

10 tallrikar, 9 djupa tallrikar, 10 assietter, 10 förrättstallrikar, 4 uppläggningsfat, fiskfat, såsskål, karott.

1 uppläggningsfat med nagg, 2 assietter med glasyrspricka.
Allmänt slitage på dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Allmänt slitage på dekoren.

Antal besök: 1 648