VÄGGUR, 3 st, metall och trä, bl.a Diehl, 1900-talets tredje kvartal.

159424. VÄGGUR, 3 st, metall och trä, bl.a Diehl, 1900-talets tredje kvartal.

Enligt bild.

Slitage. Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild.

Slitage. Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 021