VÄGGUR, 3 st, porslin samt metall, bl.a Regina, 1900-talets mitt.

159423. VÄGGUR, 3 st, porslin samt metall, bl.a Regina, 1900-talets mitt.

Enligt bild.

Slitage. Porslin med krackelyr. Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 620