SKÄNKSKÅP, 1800-talet senare del.

159332. SKÄNKSKÅP, 1800-talet senare del.

Skänkskåp, nyrenässans, furu ådringsmålat.
Bredd 130, djup 59 cm, höjd med mellandel 234 cm
höjd utan mellandel, höjd 205 cm.

Bruksslitage, fläckar, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 754