MOPED, Cresent med sachsmotor.

159277. MOPED, Cresent med sachsmotor.

Typbeteckning TSV 1209, MCB 1209.

Skador, slitage.
Ej funktionstestad.
Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.
Ej funktionstestad.
Ej funktionsgaranti.

Antal besök: 5 288