MOCCASERVISDELAR, 10 delar, Porslin, KPM, 1900-tal.

159244. MOCCASERVISDELAR, 10 delar, Porslin, KPM, 1900-tal.

KPM. Decoration, Københavns Porcellains Maleri.
1 kanna
1 sockerskål
8 koppar med fat.
(+ 4 extra fat).

Bruksslitage. Gulddekor nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kanna
1 sockerskål
8 koppar med fat.
(+ 4 extra fat).

Bruksslitage. Gulddekor nött.

Antal besök: 1 071