MARGIT BLIXT. Akvarell.

MARGIT BLIXT. Akvarell.
1592348. MARGIT BLIXT. Akvarell.

Blomsterstilleben, signerad och daterad, delvis dolt av ram, 31x25 cm.

MIndre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

MIndre ytslitage.

Antal besök: 335