SOFFBORD, teak, Dansk design, design troligen Severin Hansen.

159201. SOFFBORD, teak, Dansk design, design troligen Severin Hansen.

höjd 50, längd 153, bredd 67 cm.

bruksslitage, lagningar samt blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 206