KARMSTOLAR "MÅSEN", 3 st. Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark 1973.

159103. KARMSTOLAR "MÅSEN", 3 st. Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark 1973.

Stomme i förkromad metall med svart läderklädsel. Märkta på plastkåpan. Modellen formgiven år 1970.

Bruksslitage, torkad stoppning, fläckar, repor, skadade plastfötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 154