LJUSSTAKAR, med VASER, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall.

159067. LJUSSTAKAR, med VASER, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall.

Höjd: ca 12 cm, bredd: ca 22 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 527