VAS, samt pokal, Erik Höglund, Boda, signerade.

159025. VAS, samt pokal, Erik Höglund, Boda, signerade.

Skål höjd 19 cm, sign H733/180
Pokal höjd 20 cm, sign H456/200.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 663