STOL, 1940/50-tal.

159022. STOL, 1940/50-tal.

Klädsel i flätad sadelgjord.

Slitage, märken, repor. Klädsel med fläckar. Troligen saknas ett stag som skall sitta under sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!
159022. STOL, 1940/50-tal.

Klädsel i flätad sadelgjord.

Antal besök: 1 174