TESERVIS, 12 delar, Zebra, Upsala Ekeby, Gefle, Eugen Trost, 1900-talets mitt.

159007. TESERVIS, 12 delar, Zebra, Upsala Ekeby, Gefle, Eugen Trost, 1900-talets mitt.

6 koppar, diameter 9,7 cm.
6 fat, diameter 15,7 cm.

En med obetydlig nagg i nerkant.
En krackelerad invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar, diameter 9,7 cm.
6 fat, diameter 15,7 cm.

En krackelerad invändigt.

Antal besök: 1 828