DAGMAR ÄNGGÅRD. Skulptur, stengods, höna, signerad DÄ.

159004. DAGMAR ÄNGGÅRD. Skulptur, stengods, höna, signerad DÄ.

Höjd 16 cm, längd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm, längd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 773