SOFFBORD, Peter Hvidt & Orla Molgaard Nielsen, France & Søn, Danmark. 1950-tal.

158991. SOFFBORD, Peter Hvidt & Orla Molgaard Nielsen, France & Søn, Danmark. 1950-tal.

75x75 cm, höjd 64,5 cm.

Slitage, märken, skav, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

75x75 cm, höjd 64,5 cm.

Antal besök: 600