SOFFBORD, "Florida", Folke Ohlsson, ur Bra Bohag-serien för Tingströms, 1900-talets mitt.

15897. SOFFBORD, "Florida", Folke Ohlsson, ur Bra Bohag-serien för Tingströms, 1900-talets mitt.

Längd 85, bredd 85, höjd 56 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 109