ARMBANDSUR, Ole Mathiesen, København.

1588915. ARMBANDSUR, Ole Mathiesen, København.

Armbandsur i stål med vit urtavla och urverk i quartz
Boettens diameter 33 mm.

Slitage och repor, ej fungerande troligen i behov av nytt batteri.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter 33 mm.

Antal besök: 1 243