HANDVÄSKOR, 2 st, bl. a ormskinn, 1900-talets mitt.

158845. HANDVÄSKOR, 2 st, bl. a ormskinn, 1900-talets mitt.

En väska i ormskinn och en i plast. Båda väskorna med tillhörande portmonnäer i samma material.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 023