BODHISATTVA, enligt uppgift från Burma, 1900-tal.

15884. BODHISATTVA, enligt uppgift från Burma, 1900-tal.

Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 838