OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad E Skogh 41.

158830. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad E Skogh 41.

Stadsvy, 64 x 91 cm.

Något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stadsvy, 64 x 91 cm.

Något krackelerad.

Antal besök: 2 065