CURLINGSTENAR, Niga, 1900-talets första hälft.

158776. CURLINGSTENAR, Niga, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 28 cm
Väska bär dekal: "Norrköpings Curlingklubb -.NCK".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 28 cm

Slitage.

Antal besök: 797