BARNSÄNG, tidigt 1900-tal.

BARNSÄNG, tidigt 1900-tal.
158774. BARNSÄNG, tidigt 1900-tal.

Högsta höjd 90 cm, Bredd 69 cm, längd (ihopfälld) 91 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 685