SKRIVBORD med STOL, ek, senjugend, 1900-talets första kvartal.

158762. SKRIVBORD med STOL, ek, senjugend, 1900-talets första kvartal.

Höjd 78,5, bredd 145 cm, djup 76 cm. Stolens rygghöjd 84,5 cm.

Slitage, repor, märken, delvis blekt på ovansidan. Ett dörrhandtag och en detalj på ena armstödet saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 817