LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700/1800-tal.

158752. LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700/1800-tal.

Mässing och marmor. Höjd ca 23 cm.

Slitage, nagg, märke efter klisterlapp, något sneda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 951