KYLSKÅP, Electrolux, 1930/40-tal.

158751. KYLSKÅP, Electrolux, 1930/40-tal.

Längd 49, bredd 50, höjd 58 cm
Väggmonterat.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggmonterat.

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 4 371