KANNA, flintgods, "Juno", Rörstrand.

158747. KANNA, flintgods, "Juno", Rörstrand.

Höjd ca 30 cm
.

Krackelyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm
.

Krackelyr, bruksslitage.

Antal besök: 2 481