OLLE CARLSTRÖM. "Gryning". Färglitografi. Signerad Olle Carlström -78. 50/150.

15873. OLLE CARLSTRÖM. "Gryning". Färglitografi. Signerad Olle Carlström -78. 50/150.

48 x 65 cm.

Obetydlig glasrispa i bladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 65 cm.

Obetydlig glasrispa i bladet.

Antal besök: 1 917