PETER STERNÄNG. Strandbild. Akvarell. Signerad Sternäng.

158588. PETER STERNÄNG. Strandbild. Akvarell. Signerad Sternäng.

38x53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x53 cm.

Antal besök: 4 658