VAS, PENSELHÅLLARE SAMT LACKASK, Kina, 18/1900-tal.

158562. VAS, PENSELHÅLLARE SAMT LACKASK, Kina, 18/1900-tal.

höjd 3,5-14, cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 3,5-14, cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 100