VIKTSATS, VIKTER SAMT VÅG.

158549. VIKTSATS, VIKTER SAMT VÅG.

tidigt 1900-tal.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tidigt 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 651