kökssoffa, 1900-talets första hälft, med lös dyna.
Längd 185 cm
Djup 54 cm
Sitthöjd 46 cm.
Bruksslitage.
Längd 185 cm
Djup 54 cm
Sitthöjd 46 cm.
Bruksslitage.