HARRY WICHMANN. Rumsinteriör. Olja på pannå, signerad och daterad -73.

158375. HARRY WICHMANN. Rumsinteriör. Olja på pannå, signerad och daterad -73.

18,5 x 11,5 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5 x 11,5 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Antal besök: 842